Гладiатори Риму

Гладiатори Риму (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гладiатори Риму» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Гладиаторы Рима / Gladiatori di Roma

Хтось каже, що справжніми воїнами не народжуються, а стають у міру проходження величезної кількості труднощів і випробувань. Що ж, напевно, так воно і є, але тільки не з головним героєм анімаційного фільму «Гладіатори Риму». Його звуть Тім і, схоже, він не був народжений для боротьби зовсім. Мабуть, від народження йому була призначена зовсім інша доля. У будь-якому випадку ми цього ніколи не дізнаємося, так як батьки Тіма загинули в результаті виверження вулкана, що погубили Помпею, а життя хлопчика з тих пір докорінно змінилося. Залишившись сиротою, він був підібраний генералом Кіроном, який, недовго думаючи, віддав його у гладіаторську школу.

Час йде, хлопець поступово дорослішає, але ставати суворим бійцем йому ніяк не хочеться. Тонка натура і паталогічна лінь не дають Тіму займатися виснажливими фізичними вправами. Вчителям гладіаторського майстерності залишається лише сподіватися, що хлопець з часом подорослішає і схаменеться. Але не тут-то було! Подорослішавши, Тім закохується в чарівну Лючіллу, і тут вже хлопцю стає точно не до бойової майстерності.

«Гладіатори Риму» - пригодницький мультфільм, наповнений гумором і здатний захопити своїм сюжетом як дітей, так і дорослих. З часом Тім починає розуміти, що дівчатам не подобаються "ганчірки". Для того щоб завоювати серце красуні Лючілли, хлопець твердо вирішує стати справжнім героєм. Допомогти йому викликається Діана - справжня богиня полювання і досвідчений майстер в гладіаторських боях. Чи вдасться Тіму подолати себе, стати справжнім чоловіком і суворим воїном? Хлопець ще навіть не знає, що в живих в гладіаторських боях залишається тільки один.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Італія
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди
В головних ролях
Лука Арджентеро, Лаура Кьятті, Джуліанна Хаф, Белен Родрігес
Режисер
Іджініо Страффі
Сценарій
Майкл Дж. Вілсон
Прокат
З 07 лютого 2013
Тривалість
94 хв.