Гноми вдома (0+)

Гноми вдома (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гноми вдома» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одесса, Львів, Суми.
Гномы в доме / Gnome Alone

Дівчинка на ім’я Хлоя разом з батьками переїжджає у новий будинок. Власне не такий він і новий – це старий маєток, у кожному кутку якого можна знайти щось таємниче і цікаве. Найдивовижніше з побаченого – безліч фігурок садових гномів, які чомусь зберігаються не на подвір’ї, а у самому будинку. Коли ніхто з людей не бачить, вони оживають. Головна місія цих безстрашних воїнів – протистояти появі у світі людей Троггів. Це безжальні істоти та ненажери , які прагнуть заволодіти людським світом. І оскільки Хлоя вже посвячена у тонкощі цієї одвічної боротьби, то вона, разом зі своїм новим другом Ліамом, береться допомагати хоробрим гномам захищати світ від Троггів.

Мультфільм «Гноми вдома» створено мультиплікаторами з Канади. Над історією працювали Роберт Мореланд, Джаред Міка Герман та Кайл Ньюман. Адаптацією сценарію окремо займалися Майкл Шварц та Зіна Зафлоу. Командою режисерів керував Пітер Лепеніотіс.

Рік
2017
Країна
Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм
В головних ролях
Беккі Джі, Тара Стронг, Джош Пек, Олівія Холт, Девід Кокнер, Медісон Де Ла Гарза
Режисер
Пітер Лепеніотіс
Сценарій
Джаред Міка Херман, Роберт Морленд
Прокат
З 22 лютого 2018, орієнтовно по 14 березня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 22 лютого 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
0+