Гноми вдома (0+)

Гноми вдома (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гноми вдома» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Гномы в доме / Gnome Alone

Дівчинка на ім’я Хлоя разом з батьками переїжджає у новий будинок. Власне не такий він і новий – це старий маєток, у кожному кутку якого можна знайти щось таємниче і цікаве. Найдивовижніше з побаченого – безліч фігурок садових гномів, які чомусь зберігаються не на подвір’ї, а у самому будинку. Коли ніхто з людей не бачить, вони оживають. Головна місія цих безстрашних воїнів – протистояти появі у світі людей Троггів. Це безжальні істоти та ненажери , які прагнуть заволодіти людським світом. І оскільки Хлоя вже посвячена у тонкощі цієї одвічної боротьби, то вона, разом зі своїм новим другом Ліамом, береться допомагати хоробрим гномам захищати світ від Троггів.

Мультфільм «Гноми вдома» створено мультиплікаторами з Канади. Над історією працювали Роберт Мореланд, Джаред Міка Герман та Кайл Ньюман. Адаптацією сценарію окремо займалися Майкл Шварц та Зіна Зафлоу. Командою режисерів керував Пітер Лепеніотіс.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм
В головних ролях
Беккі Джі, Тара Стронг, Джош Пек, Олівія Холт, Девід Кокнер, Медісон Де Ла Гарза
Режисер
Пітер Лепеніотіс
Сценарій
Джаред Міка Херман, Роберт Морленд
Прокат
З 22 лютого 2018, орієнтовно по 14 березня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 22 лютого 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
0+