Боги Єгипту

Боги Єгипту (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Боги Єгипту» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Боги Египта / Gods of Egypt

Єгипет був процвітаючим, сповненим життя краєм в часи правління Осіріса. Але правителю судилося загинути від руки власного брата – бога пустелі, буревіїв і хаосу Сета (Джерард Батлер). Захопивши владу, Сет вирішив встановити свої порядки. Квітуча долина Нілу з кожним днем усе більше ставала схожою на випалену пустелю. А доброзичливий зовсім нещодавно народ поринув у кровопролитні конфлікти. Перемогти Сета і повернути колишнє процвітання Єгипту зважився син Осіріса, бог неба Гор (Ніколай Костер-Вальдау). Місцевий злодюжка Бек (Брентон Туейтс) має з Сетом свої рахунки. Сміливці об'єднуються, щоб викликати Сета на бій, подібного якому не бачив світ.

Про наміри зняти фільм «Боги Єгипту» заговорили в 2012 році. Для написання сценарію запросили Метта Сазама і Берка Шарплесса, які завжди працюють в парі. Режисерське крісло зайняв Алекс Пройас («Я, робот»). Зйомки фільму повністю проходили в Австралії.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
фентезі, пригоди
В головних ролях
Ніколай Костер-Вальдау, Джерард Батлер, Брентон Туейтс, Чедвік Боузман, Джеффрі Раш, Руфус Сьюелл
Режисер
Алекс Пройас
Сценарій
Метт Сазама, Берк Шарплесс
Прокат
З 25 лютого 2016 по 23 березня 2016
Прокат y технології 4DX в Одесі та Харкові до
16 березня 2016 р.
Прем'єрний період до
9 березня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день в технології IMAX та форматі 3D з:
10 березня 2016 р.
Тривалість
127 хв.
Вікові обмеження
12+