Головна роль, Завтра свято (мовою оригіналу) (12+)

Головна роль, Завтра свято (мовою оригіналу) () — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Головна роль, Завтра свято (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Главная роль, Завтра праздник / Головна роль, Завтра свято

Фестиваль документального кіно DOCUDAYS представляє:

ГОЛОВНА РОЛЬ

Україна, 2016

Режисер: Сергій Буковський

Фільм розповідає про маму режисера – кіноактрису Ніну Антонову. Їй зараз 80. Сотні ролей у кіно – великих і маленьких. Це особиста історія. Про чесне й сумне життя. Про жертовність і свободу. Справжня акторська слава прийшла до неї лише раз у житті. Це була головна роль упершому радянському кольоровому багато-серійному телефільмі «Варчина земля». Відтоді минуло 45 років…

ЗАВТРА СВЯТО

СРСР, 1987

Режисер: Сергій Буковський

Ця кінострічка, створена на початку 1987-го року, майже рік не виходила на екрани. Уже була «оголошена» перебудова, але партійна бюрократична машина не могла змиритись з втратою своєї «керівної ролі». Звичайно ж, ідеологи з ЦК розуміли авторську метафору: птахофабрика є абсолютно точним відображенням стилю й способу житття радянського суспільства. Отримавши головну нагороду фестивалю «Молодість» у тому ж 1987-му році, фільм почав подорож світовими кінофорумами і став класикою українського документального кінематографу.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
-
Країна
Україна, СРСР
Мова дублювання
оригінал (без субтитрів)
Жанр
документальний
В головних ролях
-
Режисер
Сергій Буковський
Сценарій
Прокат
З 12 жовтня 2017 по 18 жовтня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 12 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
83 хв.
Вікові обмеження
12+