Вибивайло: Епічна сутичка (16+)

Дивіться фільм Вибивайло: Епічна сутичка (16+) (Вышибала: Эпический замес) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Вибивайло: Епічна сутичка (16+) 2017 року.
Вышибала: Эпический замес / Goon: Last of the Enforcers

Простий і прямолінійний хлопець Даг (Шонн Вільям Скотт) заробив собі чималу популярність, роблячи на хокейному полі те, що у нього виходить найкраще. Він бив гравців команди-суперника. Але Даг отримав професійну травму, він пошкодив праву руку. Тому хлопець вирішує звернутися до заклятого ворога, єдиної людини, якій вдалося побити Дага. Він точно здатний навчити дечому новому. У боротьбі за перемогу всі засоби хороші.

Любителів гумору в стилі Шонна Вільяма Скотта чекає нова порція веселощів. На екрани виходить продовження комедії «Вибивайло» – «Вибивайло: Епічна сутичка» . Фільм став режисерським і сценарним дебютом актора Джея Барушеля на великому екрані. До цього він зняв один серіал і короткометражку. Під час зйомок хокейних матчів на лід вийшли справжні гравці провідних команд НХЛ.

Рік
2017
Країна
Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Шонн Вільям Скотт, Джей Барушель, Еліша Катберт, ТіДжей Міллер, Вайатт Расселл
Режисер
Джей Барушель
Сценарій
Джей Барушель, Джессі Шабо
Прокат
З 07 вересня 2017, орієнтовно по 20 вересня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 07 вересня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
101 хв.
Вікові обмеження
16+