Страшилки

Страшилки (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Страшилки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ужастики / Goosebumps

Сім'я Зака (Ділан Міннетт) переїжджає в новий будинок в невеликому містечку. Радує Зака одне – знайомство з чарівною сусідкою Ханною (Одейя Раш). З першої зустрічі було зрозуміло, що її батько дивакуватий. Але Зак навіть уявити собі не міг чим викликана така поведінка. Батько Ханни РЛ Стайн (Джек Блек) пише дитячі книги, здебільшого трилери і жахи. І неодмінно в кожній книзі зустрічається якийсь монстр. Так от, ці монстри – не вигадані істоти. Вони являються письменнику і дошкуляють йому, поки не потраплять на сторінки його чергової повісті. Це був дуже ефективний спосіб боротьби з монстрами – писати про них і закривати книги на замок. Поки Зак зі своїм другом випадково не випустили всіх цих чудовиськ на свободу.

Фільм «Страшилки» створений за мотивами творчості американського письменника Роберта Лоуренса Стайна. 62 два романи-трилера для дітей послужили натхненням для сценаристів, а сам письменник став прототипом одного з головних героїв.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
жахи, фентезі, бойовик, комедія, пригоди
В головних ролях
Кен Маріно, Джек Блек, Одейя Раш, Холстон Сейдж, Еммі Райан, Ділан Міннетт
Режисер
Роб Леттерман
Сценарій
Дарен Лемке, Скотт Александер, Лари Карацевські
Прокат
З 31 грудня 2015 по 20 січня 2016
Прокат в Ялті з:
3 грудня 2015 г.
Прем'єрний період до:
10 січня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з:
11 січня 2016 р.
Тривалість
103 хв.
Вікові обмеження
14 років