Гірко! 2

Гірко! 2 (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гірко! 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Горько! 2 /

Головний герой комедії «Гірко 2» – Борис Іванович (Ян Цапнік). Колишній десантник, а нині працівник місцевої міської адміністрації, він нещодавно видав заміж свою падчерку. Прагнучи швидко заробити гроші, він затіває одну сумнівну справу. І сам того не бажаючи підставляє партнерів по бізнесу. Без зайвих церемоній вчорашні партнери вирішують його вбити. Але досвідченого десантника голими руками не візьмеш! Поки родина ллє сльози за покійним, у нього одна задача – тихенько лежати, не викликаючи підозр. Змінює його плани приїзд давнього армійського товариша Вітьки Каравая. Поминки, традиційно сумний та трагічний захід, перетворюються на галасливу вечірку за участі Сергія Свєтлакова.

Знімати сиквел вирішили після успіху першого фільму про життя у приморському містечку. Картина була відмічена нагородою «Ніка» – «Відкриття року» режисеру Жорі Крижовнікову та отримала визнання і серед кінокритиків, і серед глядачів. Творці сподіваються на аналогічний успіх продовження своєї комедії.

imbd_logo Created with Sketch.
3.9/10
Рік
2014
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія, пригоди
В головних ролях
Сергій Светлаков, Юлія Александрова, Єгор Корєшков, Ян Цапник, Сергій Лавигін, Олена Валюшкина, Олександр Паль, Валентина Мазунін, Юлія Стадник
Режисер
Жора Крижовников
Сценарій
Олексій Казаков, Жора Крижовников
Прокат
З 23 жовтня 2014 по 19 листопада 2014
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
16 років