Гірко!

Гірко! (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гірко!» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Горько! /

Весільна комедія "Гірко!" напрочуд точно відображає сучасні весільні традиції на пострадянському просторі. І якщо молодята Наташа (Юлія Александрова) та Рома (Єгор Корєшков) мріють відзначити створення своєї сім'ї у європейському стилі, то суворі батьки наполягають на традиційному торжестві, з нудною тамадою, стандартними заїждженими конкурсами та застільною музикою. Потай від старшого покоління, закохані наречені планують своє, альтернативне весілля для близьких друзів. Все на цьому святі має бути ідеально та романтично. Але початок заходу розвіює ніжні мрії - вишукана вечірка з стильною музикою перетворюється на некероване народне гуляння з бійками та танцями на столі.

Черговий продюсерський проект Сергія Свєтлакова "Гірко!" обіцяє стати всенародно улюбленим, адже сценаристам не довелося сушити голову, вигадуючи комічні ситуації - все взято з життя, із відеороликів справжніх весіль, які набрали у інтернеті сотні тисяч переглядів. Картину знято компанією Тимура Бекмамбетова Bazelevs Distribution влітку цього року на чорноморському узбережжі міста Геленджик.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія, пригоди
В головних ролях
Сергій Свєтлаков, Ян Цапнік, Юлія Александрова, Єгор Корєшков, Сергій Лавигін, Данила Якушев
Режисер
Жора Крижовніков
Сценарій
Олексій Казаков, Микола Куліков, Жора Крижовніков
Прокат
З 24 жовтня 2013
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16 років