Принцеса Монако

Принцеса Монако (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Принцеса Монако» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Принцесса Монако / Grace of Monaco

Головна героїня фільму «Принцеса Монако» – Грейс Келлі (Ніколь Кідман). Голлівудська актриса, що досягла вершин слави, у 27 років вирішує залишити кар’єру і ніколи не зніматися у кіно. Причиною стало весілля з князем Монако Реньє ІІІ. Картина розповість про один з періодів життя Грейс.

Сценарій було написано Арашем Амелем у 2011 році і тоді ж його було включено до списку найбільш цікавих сценаріїв Голлівуду. Зйомки проходили у Франції, Італії та Монако з осені 2012 року до початку 2013. Заради деяких сцен на добу було перекрито головну площу Монако. Невдовзі після закінчення зйомок, ретельно ознайомившись зі сценарієм, діти Грейс принц Альберт ІІ та принцеси Кароліна та Стефанія висловили своє невдоволення викривленням фактів з життя матері. Вони назвали фільм занадто гламурним та історично невірним. На прохання внести зміни до сюжету режисер Олів’є Даан відповів, що він передусім художник, а не історик і не претендує на біографічну точність.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2014
Країна
Франція, США, Бельгія, Італія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, біографія
В головних ролях
Ніколь Кідман, Майло Вентімілья, Паркер Поузі, Тім Рот, Пас Вега, Френк Ланджелла
Режисер
Олів’є Даан
Сценарій
Араш Амель
Прокат
З 12 червня 2014 по 25 червня 2014
Тривалість
103 хв.
Вікові обмеження
14 років