Гравiтацiя

Гравiтацiя (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гравiтацiя» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Гравитация / Gravity

Герої фільму "Гравітація" - доктор Райан Стоун (Сандра Буллок), інженер-медик, яка вперше летить у космос, та Метт Ковальскі (Джордж Клуні) - пілот їхнього корабля, досвідчений астронавт, для якого майбутній політ має стати заключним у кар'єрі. Запланований вихід у відкритий космос рятує колег від загибелі, що спіткала решту членів екіпажу. З'єднані між собою, Стоун та Ковальські опиняються у космосі наодинці зі своїм бажанням жити, зі своїми страхами та надіями на порятунок. Що виявиться сильніше - апатія та відчуття безпомічності чи інстинкт самозбереження?

Творці фільму "Гравітація" амбіційно називають його другим "Аватаром", оскільки під час монтажу були задіяні найновіші технології візуалізації, а всі зйомки велися системою 3D-камер. Очікується, що вихід настільки масштабного проекту про космос з неймовірними спецефектами зчинить переворот у техніці кіноіндустрії.

imbd_logo Created with Sketch.
7.8/10
Рік
2013
Країна
США, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, трилер
В головних ролях
Сандра Буллок, Джордж Клуні, Башер Саваж, Ерік Мішелс
Режисер
Альфонсо Куарон
Сценарій
Альфонсо Куарон, Хонас Куарон
Прокат
З 27 лютого 2014
Тривалість
91 хв.