Гранд Реванш

Гранд Реванш (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гранд Реванш» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Забойный реванш / Grudge Match

Головні герої комедії «Гранд реванш» – два боксери пенсійного віку Генрі «Бритва» Шарп (Сільвестр Сталлоне) та Біллі «Малюк» Макдоннен (Роберт Де Ніро). Останній раз вони зустрічалися у ринзі 30 років тому та обидва вважають той бій незакінченим. Старий кінь борозни не зіпсує – ветерани боксу готуються до виходу у ринг. Вирішальний поєдинок повинен буде визначити, хто ж правий у тій давній суперечці двох боксерів.

Фільм «Гранд реванш» знято режисером Пітером Сігалом («50 перших поцілунків», «Керування гнівом»). Усю свою кар’єру Сігал присвятив роботі над комедіями, чого не скажеш про виконавців головних ролей. Сільвестр Сталлоне та Роберт Де Ніро не вперше зустрілись на знімальному майданчику – у 1997 вони разом працювали над фільмом «Поліцейські». Роль боксерів також для них не нова. Сталлоне добре відомий глядачеві своєю роллю Роккі Бальбоа у фільмі «Роккі» та його продовженнях, а Де Ніро зіграв Джека ЛаМотту у драмі «Скажений бик». Близька спортивна тематика і самому режисеру, Пітеру Сігалу, у доробку якого спортивна комедія «Все або нічого».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, спорт
В головних ролях
Роберт Де Ніро, Сільвестр Сталлоне, Кевін Харт, Алан Аркін, Джон Бернтал, Кім Бейсінгер
Режисер
Пітер Сігал
Сценарій
Тім Келлахер, Родні Ротман
Прокат
З 16 січня 2014
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
14 років