Пригоди S Миколая (0+)

Пригоди S Миколая (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пригоди S Миколая» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Декабрьская сказка, или Приключения Святого Николая / Пригоди S Миколая

Маленький хлопчик Артем (Максим Лучак) разом із батьками (Маша Єфросиніна, Пшемислав Циприаньський) нещодавно переїхав з великого міста у невеличке карпатське село. Наближаються свята і, як і усі діти, Артем чекає на Святого Миколая. Але ж зовсім не такого! Якось перед ним з’являється Миколай власною персоною і приязно спілкується. Та насправді ніякий це не Святий, під його видом орудує звичайнісінький злодій. Артем та його друзі проявлять усю свою сміливість, винахідливість та спритність, аби вивести лиходія на чисту воду. Адже дива неодмінно мають траплятися у свято. І цьогорічні зимові свята мають стати особливими.

Сімейна пригодницька комедія «Пригоди S Миколая» стала одним з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно та отримала 22,9 млн. грн. державного фінансування. Загальний кошторис склав 38,2 млн. грн. Саундтреком стрічки стала нова пісня гурту «O.Torvald», написана спеціально з цієї нагоди.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Максим Лучак, Василь Вірастюк, Марія Єфросиніна, Григорій Боковенко
Режисер
Семен Горов
Сценарій
Антон Базелінський
Прокат
З 13 грудня 2018, орієнтовно по 09 січня 2019
Знижки
З 13 грудня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
80 хв.
Вікові обмеження
0+