Вартові Галактики

Вартові Галактики (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вартові Галактики» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Стражи Галактики / Guardians of the Galaxy

Головні герої фільму «Вартові Галактики» – персонажі однойменної серії коміксів. Битися за благополуччя усієї Галактики доведеться п’ятьом героям. Пітер Квілл (Кріс Претт) рятується від мисливців за головами після того, як викрав таємничу сферу. Виявляється, що вона потрібна головному лиходію Ронану. Аби захистити себе Пітер збирає команду ні на кого не схожих воїнів – це надзвичайно небезпечний Ракетний єнот (Бредлі Купер), деревоподібний інопланетянин Грут (Він Дізель), загадкова та запальна Гамора (Зоі Салдана) та Дракс Руйнівник (Дейв Батіста). Поєднавши зусилля, ця команда здатна багато на що. Особливо, якщо в руках сфера, сила якої не піддається ніяким описам.

Картина «Вартові Галактики» – це екранізація однойменної серії коміксів про команду супергероїв. У порівнянні з іншими героями всесвіту Marvel, Варта – доволі юні. Їх створили у 2008 році і вони вже встигли завоювати популярність серед поціновувачів жанру. Про фільм вперше заговорили у 2012 році, коли підшукували режисера. Джеймс Ганн, охоче погодившись на цю роль, зізнався, що джерелом натхнення для нього слугував фільм «Залізна людина». Зйомочні роботи почалися у Великобританії у червні 2013.

imbd_logo Created with Sketch.
8.1/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, пригоди
В головних ролях
Бредлі Купер, Лі Пейс, Він Дізель, Дейв Батіста, Кріс Претт, Зоі Салдана
Режисер
Джеймс Ганн
Сценарій
Джеймс Ганн, Кріс МакКой, Ніколь Перлман
Прокат
З 31 липня 2014 по 29 жовтня 2014
Тривалість
122 хв.
Вікові обмеження
14 років