Щасливий день смерті (16+)

Щасливий день смерті (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Щасливий день смерті» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Счастливого дня смерти / Happy Death Day

Головна героїня фільму Трі Гелбман (Джессіка Рот) планує грандіозну вечірку на честь свого дня народження. Запрошені майже всі студенти її університету. Увечері, в момент коли вона залишилася одна, Трі жорстоко вбивають. А через мить вона прокинулася вранці і змушена прожити цей день знову. Куди б вона не тікала, як би вона не намагалася захистити себе від вбивці, завершення цього дня завжди однакове – її жорстоко вбивають. Єдине, що їй залишається, спробувати пережити цей день і врятуватися від безжального вбивці. І було б непогано зрозуміти хто ж це насправді.

Детективний трилер «Щасливий день смерті» побудований так, що головна героїня проживає один і той же день нескінченну кількість разів. Всього за історію кінематографа було створено 35 фільмів з часовим циклом, який повторюється в житті героїв. Дана картина стане 36-ою. Крістофер Лендон зайнявся режисурою, а також спільно з Скоттом Лобделлом написав сценарій.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, містика
В головних ролях
Джессіка Рот, Ізраель Брусар, Рубін Модін, Джейсон Бейл, Фі Ву
Режисер
Крістофер Лендон
Сценарій
Крістофер Лендон, Скотт Лобделл
Прокат
З 30 листопада 2017, орієнтовно по 03 січня 2018
Прем'єрний період
До 03 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 04 грудня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
16+