Небеса реальні

Небеса реальні (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Небеса реальні» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Небеса реальны / Heaven Is for Real

У центрі сюжету драми – 4-річний Колтон Бурпо (Коннор Корам), син Тода (Грег Кіннер) та Соні Бурпо (Келлі Рейлі). Родина живе у маленькому містечку в Небрасці. Нещасний випадок, що трапився з Колтоном, назавжди змінив членів родини. Після перенесеної операції хлопчик переконує батьків, що побував на небесах, де встиг поспілкуватися з померлими родичами. І, якщо бесіди з давно покійним, але разом із тим молодим дідусем, могли б бути вигадкою, то спілкування з сестрою, про існування якої хлопчик не міг знати, було беззаперечним доказом перебування у місцях, що недоступні живим.

Драма «Небеса реальні» – це екранізація однойменної книги Тодда Бурпо та Лінна Вінсента. Книга ж, у свою чергу, заснована на реальних подіях, які докорінно змінили світогляд авторів. Перенести незвичну історію на екран вирішили у 2011, коли компанія Sony Pictures придбала права на екранізацію. Увесь знімальний процес відбувався у Канаді.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Грег Кіннер, Келлі Райллі, Томас Хейден Черч, Коннор Корам, Лейн Стайлз, Марго Мартіндейл
Режисер
Рендалл Уоллес
Сценарій
Рендалл Уоллес, Кріс Паркер
Прокат
З 18 вересня 2014 по 24 вересня 2014
Тривалість
100 хв.