Будь-якою ціною

Будь-якою ціною (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Будь-якою ціною» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Любой ценой / Hell or High Water

Рідні брати Таннер (Бен Фостер) і Тобі (Кріс Пайн) Ховард виросли на фермі на заході Техасу. Любов до дому та рідної землі їм прищепили з дитинства. Тому коли банк збирається за борги забрати у їхньої матері право власності на будинок і землю, чоловіки не можуть сидіти склавши руки. Попри все вони зобов'язані знайти необхідну суму. Батько-одинак ​​Тобі не сильно розуміється на подібних справах, а ось Таннер нещодавно вийшов з в'язниці, у нього є ідея як роздобути гроші. Брати починають грабувати місцеві банки. Низку пограбувань береться розслідувати шериф Маркус (Джефф Бріджес). Старому вже час на пенсію, тож ця справа має стати заключною в його кар'єрі.

Сценарій до фільму «Будь-якою ціною» був написаний Тейлором Шеріданом ще в 2012 році. Режисер кримінальної драми – Девід Маккензі з Великобританії. Він тричі ставав призером Берлінського кінофестивалю. Прем'єра цієї картини відбулася в рамках Канського кінофестивалю в травні 2016 року, а прокат в кінотеатрах світу стартував у серпні.

imbd_logo Created with Sketch.
7.6/10
Рік
2016
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, кримінал
В головних ролях
Кріс Пайн, Бен Фостер, Кеті Міксон, Джефф Бріджес, Мелані Папаліа, Дейл Діккі, Марін Айрленд
Режисер
Девід Маккензі
Сценарій
Тейлор Шерідан
Прокат
З 25 серпня 2016, орієнтовно по 31 серпня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
25 серпня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
102 хв.
Вікові обмеження
16+