Геркулес

Геркулес (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Геркулес» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Геракл / Hercules

Події картини «Геркулес» розгортаються у Стародавній Греції. Геракл (Дуейн Джонсон) – наділений надзвичайною силою напівбог, син Зевса. Разом зі своїми вірними друзями-воїнами він поневіряється країною та не може позбавитися від тяжких спогадів. За гроші друзі погоджуються битися з порушниками порядку та усіма, хто ображає простих людей. Геракл, не соромлячись, використовую свою колишню славу аби залякати ворога. Одного разу його кличе на допомогу правитель Фракії Котіс (Джон Херт) разом з донькою. Вони просять вбити норовливого та жорстокого воєначальника. Аби боротися за праве діло, Геракл вирішує знову прийняти міф про себе, погодитися зі своїм статусом напівбога та тільки після цього втупити у боротьбу зі злом заради справедливості.

Фільм «Геракл» про напівбога Геракла – один за багатьох фільмів та серіалів про міфічного силача. Режисер картини Брет Ретнер («Червоний дракон», «Сім’янин», «Година пік») вперше спробує себе у жанрі пеплум, якому притаманні видовищні батальні сцени з великою кількістю акторів. Своєрідним дебютом стане фільм і для виконавця головної ролі Дуейна Джонсона, якому раніше не доводилося грати античних героїв.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, пригоди
В головних ролях
Дуейн Джонсон, Аксель Хенні, Руфус Сьюелл, Джон Херт, Ребекка Фергюсон
Режисер
Бретт Ретнер
Сценарій
Райан Кондал, Еван Спіліотопулос, Стів Мур
Прокат
З 24 липня 2014 по 27 серпня 2014
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
16 років