Гетьман

Гетьман (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гетьман» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Гетьман / Гетьман

У середині XVII століття польська шляхта і впливові магнати зробили життя простих людей нестерпним. Єдиним способом відновити справедливість стало повстання. Повести за собою козаків, які прагнуть справедливості, зміг Богдан Зиновій Хмельницький (Костянтин Лінартович). На тлі кровопролитних битв і доленосних рішень народжується любов Богдана до молодої полячки Гелени (Фатіма Горбенко).

Показати Богдана Хмельницького не тільки історичною особистістю, але і люблячим чоловіком, зважилися творці фільму «Гетьман». Режисер Валерій Ямбурський екранізував роман Віктора Веретеннікова. Частина зйомок пройшла в місцях, де відбувалися згадувані події. Влітку 2014 працювали в Олеську, Свіржі та Золочівському замку на Львівщині. Пізніше – у Львові, Кам'янці-Подільському та Києві. Спочатку на роль Іслам-Герея був затверджений Ахтем Сеїтаблаєв («Хайтарма»), проте пізніше він вибув з проекту, а його місце зайняв Михайло Голубович («Пропала грамота»).

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2015
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал
Жанр
історія, пригоди, драма
В головних ролях
Костянтин Лінартович, Фатіма Горбенко, Сергій Калантай, Станіслав Лозовський, Михайло Голубович, Дмитро Лінартович
Режисер
Валерій Ямбурський
Сценарій
Віктор Веретенніков
Прокат
З 29 жовтня 2015 по 11 листопада 2015
Знижки в будні та вихідні весь день з:
05 листопада 2015 р.
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
14+ років