Висотка

Висотка (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Висотка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Высотка / High-Rise

Дії картини розгортаються в майбутньому. Успішний молодий лікар Роберт Ленг (Том Хіддлстон) оселився у висотному будинку. Житлові комплекси спроектовані таким чином, що людина може повноцінно існувати не виходячи з будівлі. В елітній висотці панує свій мікроклімат, адже тут повинні уживатися люди з різним характером. Роберт заводить стосунки з Шарлоттою (Сієнна Міллер) – помічницею архітектора, який спроектував будову. Незабаром герой помічає, що атмосфера елітного будинку сповнена несправедливості та нерівності. Опинившись у замкнутому просторі, люди з легкістю забувають про загальноприйняті норми поведінки.

Драматичний трилер «Висотка» знято за однойменним романом Дж. Р. Балларда, що вийшов друком в 1975 році. З моменту публікації роману продюсер Джеремі Томас мріяв про екранізацію. У 2000-х почалася робота над сценарієм. Режисер Бен Вітлі («Доктор Хто»), натхненний книгою, вийшов на продюсера і в 2013 році почалася робота.

imbd_logo Created with Sketch.
5.6/10
Рік
2015
Країна
Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
фантастика, трилер, драма
В головних ролях
Том Хіддлстон, Джеремі Айронс, Сієнна Міллер, Люк Еванс, Елізабет Мосс, Джеймс Пьюрфой
Режисер
Бен Уітлі
Сценарій
Емі Джамп, Дж. Г. Баллард
Прокат
З 07 квітня 2016 по 27 квітня 2016
Прокат в Ялті з
14 квітня 2016 р.
Прем'єрний період до
13 квітня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
14 квітня 2016 р.
Тривалість
119 хв.
Вікові обмеження
18+