Хапай та бiжи

Хапай та бiжи (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Хапай та бiжи» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Хватай и беги / Hit and Run

Чарлз Бронсон - молодий і симпатичний нероба, який мирно проводить своє дозвілля, попиваючи вино в тіні розлогих крон дерев в одному з невеликих каліфорнійських містечок. Ще зовсім недавно він був співучасником пограбувань банків і носився по всій Америці з пістолетом напереваги. Але в якийсь момент щось в ньому змінилося і тепер Чарлі проходить за програмою захисту свідків, чекаючи суду, в ході якого він буде свідчити проти своїх кримінальних приятелів. Ніхто не міг передбачити того факту, що психований ватажок їх угруповання Алекс виявиться розумніше, ніж могло здатися на перший погляд. Він знаходить зрадника і жадає отримати назад свої гроші.

У процесі перегляду фільму «Хапай і біжи» глядач зануриться в атмосферу безперервною авантюри, запаморочливих гонок і небезпечних перестрілок. Все це присмачено неабиякою кількістю яскравого гумору, так що нудьгувати вже точно нікому не вдасться.

Прокинувшись одного ранку, Чарлі почув дзвінок у двері. Спустившись на ганок, господар отримує ключкою для гольфу прямо по обличчю. Саме таким нехитрим способом минуле нагадує про себе, вимагаючи повернути боржок. Чарльз міг би пуститися в перегони, але справа ускладнюється тим, що на другому поверсі мирно приймає душ його кохана Енні, а це значить, що тікати від минулого доведеться вдвох.

«Хапай і біжи» - неймовірно динамічний комедійний бойовик, наповнений витонченими погонями на дорогих машинах, всілякими кумедними ситуаціями, ну і, звичайно, харизмою головних героїв. Це цікаве, але в той же час надзвичайно легке кіно, яке з головою занурить вас в атмосферу кримінальної авантюри.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, мелодрама, комедія
В головних ролях
Крістен Белл, Декс Шепард, Том Арнольд, Крістін Ченоует
Режисер
Том Хупер
Сценарій
Ален Бублиль
Прокат
З 07 лютого 2013
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16 років