Хiчкок

Хiчкок (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Хiчкок» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Хичкок / Hitchcock

Чудово, що ми дожили до тих часів, коли можна дивитися повнометражні художні фільми про свої улюблені фільми. Новий фільм «Хічкок» це не байопік майстра саспенсу, а саме історія про життя режисера в часи створення головного фільму Хічкока - «Психо».

Звичайно, зараз «Психо» не потребує представлення і є не тільки класикою в жанрі «фільм жахів», але в золотому фонді кінематографа теж, а тоді, в 1960 році Хічкок зіткнувся з величезними проблемами при реалізації цього проекту. До того році режисер співпрацював з компанією Paramount і з успіхом штампував свої фільми. Всі були задоволені.

Одного разу режисер анонімно придбав сценарій для свого нового фільму і прийшов до продюсерів. Новий проект не викликав у тих довіри і благослонності і Хічкок одержав «від воріт поворот», після чого зважився реалізовувати проект самостійно, за свої кошти. Йому нічого не залишалося, як продати своє житло. Хічкок, порадившись зі своєю дружиною, так і вчинив. Власне, відносини з Альмой Ревілл і сама постать дружини майстра нарівні із створенням фільму «Психо», а також живого інтересу режисера до заводний актрисі Джанет Лі і лягли в основу «Хічкока».

«Психо» породив величезну кількість фільмів-епігонів, всіляких сіквелів і пріквел, проте жодному з них не вдалося повторити його успіх.

«Хічкок», режисерський дебют англійця Саші Джервасі (сценарист «Терміналу»), заснований на книзі Стівена Ребелло «Альфред Хічкок і створення« Психо »», де висвітлюються всі аспекти роботи над культовим фільмом жахів. Зокрема, в книзі докладно викладена історія створення знаменитої сцени вбивства в душі. Цьому моменту приділяється велика увага і в картині Джервасі: в трейлері можна побачити, як Хічкок (Хопкінс) влаштовує «репетицію вбивства», кидаючись з ножем на оголену героїню Скарлетт Йоханссон.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, біографія
В головних ролях
Ентоні Хопкінс, Хелен Міррен, Скарлетт Йоханссон, Тоні Коллетт
Режисер
Саша Джервасі
Сценарій
Джон Дж. МакЛафлін
Прокат
З 21 лютого 2013
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
16 років