Хітмен: Агент 47

Хітмен: Агент 47 (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Хітмен: Агент 47» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Хитмен: Агент 47 / Hitman: Agent 47

Головний герой бойовика носить ім'я Агент 47 (Руперт Френд). 47 – це останні цифри штрих-коду, розміщеного на його потилиці. Чоловіка не можна вважати людиною у звичному розумінні цього слова. Він – результат багаторічних генетичних експериментів вчених під контролем групи кримінальних авторитетів. Агент значно перевершує людей за своїм інтелектом, силою та витривалостю. Поставлене йому завдання буде виконано будь-якою ціною.

Кримінальний трилер «Хітмен: Агент 47» – кіноадаптація популярної комп'ютерної серії ігор Hitman. Це не перша спроба перенести культову гру на екран. У 2007 фільм за мотивами Hitman'а зняв французький режисер Ксавьє Жанс. Однак він був погано прийнятий фанатами гри через безліч відхилень від звичного сюжету. Режисер Олександр Бах, для якого ця постановка стала дебютною, спробував максимально наблизити сценарій до комп'ютерної історії. Передбачалося, що головну роль у фільмі виконає Пол Уокер, проте він загинув до початку зйомок і його місце зайняв британець Руперт Френд.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, трилер, кримінал
В головних ролях
Руперт Френд, Закарі Квінто, Кіран Хайндс, Ханна Уер, Томас Кречман
Режисер
Олександр Бах
Сценарій
Майкл Фінч, Кайл Уорд, Скіп Вудс
Прокат
З 03 вересня 2015 по 30 вересня 2015
Знижки в будні та вихідні з:
24 вересня 2015 р.
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
14 років