Жахливі свята

Жахливі свята (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Жахливі свята» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Черные праздники / Holidays

Фільм складається з восьми новел, кожну з яких знято окремим режисером і яка має самостійний сюжет. Легко уявити, скільки страху може нагнати Хелловін – тут і особливої фантазії не потрібно. Але взяти хоча б Новий рік! Хто хоче лежати в темряві і слухати шарудіння та вовтузіння якогось доісторичного діда? Усі впевнені, що він приніс подарунки? І так куди не глянь. Прекрасне свято День святого Валентина – усі одне одного люблять. Але ж уявлення про любов та ніжність у кожного свої. І не завжди традиційні. По новелі присвячено також Дню святого Патрика, Різдву, Великодню, Дню матері та Дню батька.

Комедійний фільм жахів «Жахливі свята», що складається з восьми самостійних новел, зібрав разом велику команду режисерів та сценаристів. Усі вони вже з досвідом роботи в жанрі жахів. За зйомки взялися студії Vertical Entertainment та XYZ Films. Прем'єра фільму відбулася на Кінофестивалі Трайбека в квітні 2016-го.

imbd_logo Created with Sketch.
5.1/10
Рік
2016
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
жахи, комедія
В головних ролях
Кевін Сміт, Лоренца Іззо, Сет Грін, Клер Грант, Майкл Сунь Лі, Майкл Гросс
Режисер
Ентоні Скотт Бернс, Метт Джонсон, Кевін Колш
Сценарій
Ентоні Скотт Бернс, Метт Джонсон, Кевін Колш
Прокат
З 19 травня 2016 по 25 травня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
19 травня 2016 р.
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
18+