Знову вдома (12+)

Знову вдома (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Знову вдома» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

В гостях у Элис / Home Again

Еліс (Різ Уізерспун) живе в Лос-Анджелесі. Після 15 років шлюбу її покинув чоловік (Майкл Шин) і тепер вона одна виховує двох дочок. І як їй здавалося, в її розміреному житті не передбачалося нічого цікавого. Святкуючи свій день народження, Еліс з подругами познайомилися з трьома хлопцями (Нат Вулф, Піно Олександр, Джон Рудницький). З ними ж і продовжили веселитися. Наступного ранку Еліс дуже хотіла уникнути незручних ситуацій в спілкуванні з гостями. Але приїхала мама (Кендіс Берген) і вже все вирішила. Вона запропонувала цим трьом молодикам тимчасово пожити вдома у її дочки.

Слоган комедії «Знову вдома» з Різ Уізерспун в головній ролі говорить – ніколи не пізно почати заново. Фільм є дебютним для 30-річної Холлі Мейерс-Шайер. Для своєї першої роботи на великому екрані вона сама написала сценарій і зайнялася режисурою. Будучи дитиною, Мейерс-Шайер знімалася в романтичних комедіях («Батько нареченої», «Чого хочуть жінки»).

imbd_logo Created with Sketch.
5.8/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, драма, мелодрама
В головних ролях
Різ Уізерспун, Майкл Шин, Лейк Белл, Кендіс Берґен, Нат Вулфф
Режисер
Холлі Мейєрс-Шайєр
Сценарій
Холлі Мейєрс-Шайєр
Прокат
З 07 вересня 2017, орієнтовно по 27 вересня 2017
Прем'єрний період
До 13 вересня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 14 вересня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
12+