Останній рубіж

Останній рубіж (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Останній рубіж» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Последний рубеж / Homefront

Бойовик «Останній рубіж» знайомить глядача з Філом Брокером (Джейсон Стейтем) – колишнім агентом, який спеціалізувався на боротьбі з наркоторгівлею. У пошуках спокійного та розміреного життя Філ разом зі своєю донькою (Ізабелла Відовіч) оселяється у тихому та спокійному, на перший погляд, містечку. З перших же днів життя на новому місці, батько з донькою розуміють, що не все так мирно, як хотілося б. Містечко наскрізь просякнуте злочинністю і головну небезпеку для їх родини складає Гейтор (Джеймс Франко) – власник підпільного бізнесу зі зберігання та розповсюдження наркотиків. Можливо, Філ і не став би вплутуватись у чергову халепу, яких йому вистачало на колишній роботі, якби у небезпеці не опинилася його маленька донька.

«Останній рубіж» - добротний бойовик з Джейсоном Стейтемом у головній ролі. Основою для стрічки слугував однойменний роман Чака Логана. Режисером картини став Гері Фледер, за плечима якого понад 30 картин у цьому жанрі. Сценарій до бойовика написав неперевершений майстер своєї справи Сільвестр Сталлоне. Більше відомий як актор, Сталлоне за свою кар’єру написав сценарії до 24 картин, кожна з яких стала успішною.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик
В головних ролях
Джейсон Стейтем, Джеймс Франко, Вайнона Райдер, Кейт Босворт, Рашель Лефевр, Френк Грілло, Ізабела Відовіч
Режисер
Гері Фледер
Сценарій
Сільвестр Сталлоне, Чак Логан
Прокат
З 28 листопада 2013
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16 років