Роги

Роги (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Роги» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Рога / Horns

У центрі сюжету трилера – Іг Перріш (Деніел Редкліфф), звичайний хлопець із невеличкого містечка на північному заході США. Його життя втрачає сенс у день, коли була жорстоко вбита його кохана Меррін (Джуно Темпл), але найгірше те, що саме хлопця підозрюють у вбивстві і від нього відвернулися всі, навіть батьки. У своєму безсиллі і гніві Іг озвучує богохульні ідеї, а на ранок виявляє, що у нього виросли роги. Це не просто зміна в зовнішності, що лякає усіх довкола. Тепер у присутності Іга люди не здатні збрехати і говорять тільки правду. Життя хлопця знову сповнюється сенсом – маючи такий інструмент впливу на людей він зможе знайти вбивцю своєї дівчини.

В основу трилера «Роги» ліг однойменний роман Джона Хілла. Справжнє ім'я письменника і сценариста – Джозеф Хіллстром Кінг, він син легендарного Стівена Кінга. Режисером картини став француз Александр Ажа («Дзеркала»), який впевнено заробляє собі репутацію постановника добротних трилерів і фільмів жахів.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2013
Країна
США, Канада
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
фентезі, трилер, драма, жахи
В головних ролях
Деніел Редкліфф, Джуно Темпл, Макс Мінгелла, Джо Андерсон, Келлі Гарнер, Джеймс Римар
Режисер
Александр Ажа
Сценарій
Кіт Бунін, Джо Хілл
Прокат
З 11 грудня 2014
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
16 років