Нестерпні боси 2

Нестерпні боси 2 (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Нестерпні боси 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Несносные боссы 2 / Horrible Bosses 2

Головні герої комедії – троє друзів Нік Хендрікс (Джейсон Байтман), Дейл Арбус (Чарлі Дей) та Курт Бакман (Джейсон Судейкіс). За плечима у кожного – досвід спілкування з нестерпними босами та повне усвідомлення того, що миритися з таким положенням справ ніяк не можна. Тому друзі вирішують самі стати босами. Для цього їм потрібно створити свою справу. А тому необхідним є початковий капітал. Інвестор, який на перший погляд викликає довіру, кидає їх на гроші. Горе-підприємцям нічого не лишається, як викрасти сина у обманщика та вимагати за нього викуп.

Комедія «Нестерпні боси 2» являється продовженням історії про те, як троє давніх приятелів страждають від поведінки своїх начальників. Про зйомки сиквелу мова зайшла одразу ж після успіху у прокаті першої частини. Тривалий час велися перемовини про участь усього колективу у продовженні. В результаті режисером картини замість Сета Гордона став Шон Андрес. Основні зйомки до фільму пройшли в Бербанку, Каліфорнія та завершилися влітку 2014.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Джейсон Байтман, Джейсон Судейкіс, Чарлі Дей, Дженніфер Еністон, Кріс Пайн, Крістоф Вальц
Режисер
Шон Андерс
Сценарій
Шон Андерс, Джон Морріс, Джонатан М. Голдштейн
Прокат
З 27 листопада 2014 по 31 грудня 2014
Тривалість
108 хв.
Вікові обмеження
16 років