Ті, що вижили (16+)

Ті, що вижили (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ті, що вижили» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Выжившие / Hostile

Події розгортаються у майбутньому. Стався апокаліпсис, безжальний та незрозумілий. Майже всі люди загинули, а усі, хто вцілів, стали об’єктом для полювання небачених до того істот. Дівчина на ім’я Джульєтта (Бріттані Ешворт) давно не бачила нікого, з ким можна було б поговорити. Наодинці зі своїми спогадами вона подорожує безкрайньою пустелею в пошуках їжі. Навички, які потрібні людям для виживання в нових умовах, суттєво відрізняються від усього того, чому можна було навчитися до загибелі більшості людей на планеті.

Французька постапокаліптична драма «Ті, що вижили» є режисерським та сценарним дебютом Матьє Турі. Стрічка знімалася англійською мовою. Для виконання головної ролі він запросив Бріттані Ешворт з Великобританії. Дівчина має досвід роботи у багатьох телесеріалах, почала зніматися у 10-річному віці. Зйомки картини проходили на трьох різних континентах. Працювали у США, Франції та Марокко.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, хоррор
В головних ролях
Бріттані Ешворт, Грегорі Фетуссі, Хав'єр Ботет, Джей Бенедикт, Девід Гасман, Карл Гаррісон, Річард Мейман
Режисер
Матьє Турі
Сценарій
Матьє Турі
Прокат
З 16 серпня 2018, орієнтовно по 22 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 16 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
83 хв.
Вікові обмеження
16+