Палкі втікачки

Палкі втікачки (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Палкі втікачки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Красотки в бегах / Hot Pursuit

Усі знають, що програма захисту свідків справа серйозна. Аби як захищати не будуть. Тому, погодившись давати свідчення, вдова наркоторговця (Софія Вергара) була впевнена, що охороняти її будуть надійно. Чим керувалися очільники поліції зрозуміти складно, але для виконання відповідального доручення обрали невдаху (Різ Уізерспун). Перша ж небезпека змушує дівчат втікати чимдалі. А дорогою стає зрозуміло, що ховатися їм доведеться не лише від наркоторговців, але і від продажних поліцейських.

Режисер картини «Красуні в бігах» – Енн Флетчер («Пропозиція», «Крок вперед», «27 весіль»), майстер мелодрам і комедій. Автори сценарію Девід Віні і Джон Куінтанс мають великий досвід написання сценаріїв до серіалів. Головні ролі дісталися зіркам першої величини Софії Вергара («Повар на колесах», «Королі Догтауна») і оскароносній Різ Уізерспун («Плезантвіль», «Жорстокі ігри», «Блондинка в законі»).

imbd_logo Created with Sketch.
5.1/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, комедія
В головних ролях
Різ Уізерспун, Софія Вергара, Майкл Мослі, Джоді Лін Броктон, Меттью Дель Негро, Роберт Казінскі
Режисер
Енн Флетчер
Сценарій
Девід Віні, Джон Куінтанс
Прокат
З 18 червня 2015 по 08 липня 2015
Прокат в Ялті з :
11 липня 2015 р.
Тривалість
88 хв.
Вікові обмеження
16 років