Монстри на канікулах 2

Монстри на канікулах 2 (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Монстри на канікулах 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Монстры на каникулах 2 / Hotel Transylvania 2

Граф Дракула далеко від людських очей створив готель, куди всіляка нечисть з'їжджається аби приємно провести час. Зомбі, перевертні, мумії, вампіри і місцева знаменитість Франкенштейн найменше хотіли б побачити тут людей. Особливо після того, як енергійний хлопець Джонатан забрів сюди, подорожуючи горами. Наближається час галасливої сімейної вечірки, головний гість на якій – старомодний Влад – тато Дракули і дідусь Мейвіс.

Мультфільм «Монстри на канікулах 2» – це продовження історії про готель, створений спеціально для монстрів. Касові збори першої частини перевищили бюджет більш ніж у 4 рази. Через два тижні після прем'єри творці оголосили про початок робіт над продовженням. Спершу режисер Геннадій Тартаковський не міг взяти участь у створенні сиквела, бо був зайнятий постановкою мультфільму «Папай», вихід якого призначено на 2016 рік. Однак у березні 2014 стало відомо, що Тартаковський продовжить роботу над своїм дітищем.

imbd_logo Created with Sketch.
6.7/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм, комедія, сімейний
В головних ролях
Адам Сендлер, Селена Гомес, Стів Бушемі, Енді Семберг, Мел Брукс, Кевін Джеймс
Режисер
Геннадій Тартаковський
Сценарій
Адам Сендлер, Роберт Шмігель
Прокат
З 15 жовтня 2015 по 25 листопада 2015
Прокат у форматі 3D/2D до:
25 листопада 2015 р.
Прокат в технології 4DХ до:
18 листопада 2015 р.
Знижки у форматі 3D/2D в будні та вихідні весь день з:
29 жовтня 2015 р.
Тривалість
89 хв.
Вікові обмеження
0+