Будинок в кінці вулиці

Будинок в кінці вулиці (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Будинок в кінці вулиці» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дом в конце улицы /

Що, якщо ви дізнаєтеся, що ваш сусід - серійний вбивця? Як ви вчините, якщо повідомляти про це кому-небудь буде занадто пізно, а бігти буде вже нікуди?

Головних героїнь цієї картини - Сару і її доньку Еліссу - чекають моторошні події. Переїжджаючи до невеликого провінційного містечка, вони навіть не уявляють собі, які небезпеки можуть критися в буквальному сенсі за рогом.

Все почалося з невинного і цілком звичайного бажання Сари і Елісси змінити місце проживання. Тихе провінційне містечко, невеликий затишний будинок для двох ... І ціна оренди не надто велика, а точніше занадто вже невелика. Вся справа в подвійному вбивстві, який стався в цьому будинку кілька років тому. Але це не зупиняє Сару і її доньку. Вони впевнені, що будуть щасливі в цьому місці. Але чи довго триватиме їх "щастя"?

«Будинок в кінці вулиці» - фільм для любителів полоскотати собі нерви. Глядача чекає містичний сюжет, маса гостросюжетних сцен і постійна атмосфера нагнітання напруги та страху. Сара і її дочка Елісса навіть не уявляють, в яку історію вони виявилися втягнуті.

Ледве освоївшись на новому місці, головні героїні дізнаються, що дівчина з будинку навпроти вбила своїх батьків кілька років тому. Вона зробила це не в стані афекту або божевілля, навпаки - вона ретельно і холоднокровно спланувала кожен свій крок, в результаті чого вийшла з цієї історії невинною. Незабаром Сара дізнається, що її дочка дружить з братом цієї дівчини, який залишився в живих.Зовсім скоро з'ясовується, що історія вбивств в маленькому містечку ще далека від свого завершення.

Прем'єра фільму «Будинок в кінці вулиці» намічена на вересень 2012 року. Що ж, залишається дочекатися осені і з'ясувати, чи вдасться головним героїням вижити в цій темній і кривавої історії.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США, Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Дженніфер Лоуренс, Елізабет Шу, Макс Тіріот, Нолан Фанк, Джил Беллоуз, Кріста Бріджес, Олександра МакДональд, Джеймс Томас, Джой Теннер, Джонатан Мейлі
Режисер
Марк Тондерай
Сценарій
Девід Лука, Джонатан Мостоу
Прокат
З 11 жовтня 2012
Тривалість
101 хв.
Вікові обмеження
16 років