Як приборкати дракона 2

Як приборкати дракона 2 (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Як приборкати дракона 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Как приручить дракона 2 / How to Train Your Dragon 2

У світі, де живуть герої мультфільму «Як приборкати дракона 2» час не стоїть на місці. Після подій, показаних у першій частині, пройшло п’ять років. Хлопці та дівчата, що робили лише перші кроки на шляху воїнів, стали справжніми безстрашними бійцями. Тепер дракони – не вороги, а самі справжні друзі для вікінгів. Увесь свій вільний час молодь проводить змагаючись між собою на перегонах драконів. Така розвага користується на острові шаленою популярністю. Іккінг та Беззубик так само багато часу проводять у небі. Тепер вони складають карти. Один з польотів закінчується страшною знахідкою. Тепер двоє друзів мають вступити у битву, від результату якої залежить доля усього світу.

Появі анімаційної картини «Як приборкати дракона 2» посприяв чималий успіх першої частини. Із режисерського дуету, що працював над першим мультфільмом, у команді лишився лише Дін ДеБлуа. Попри кадрові перестановки, творчий колектив не збирається скидати оберти. Як і у першій частині, особливо ретельно трудилися над яскравими мальовничими пейзажами, особливу увагу приділили і відносинам між улюбленими героями.

imbd_logo Created with Sketch.
7.8/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, фентезі, комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Джей Барушель, Джона Хілл, Джерард Батлер, Кейт Бланшетт, Крістен Уіг, Крістофер Мінц-Плассе
Режисер
Ді ДеБлуа
Сценарій
Дін ДеБлуа, Крессіда Коуелл
Прокат
З 12 червня 2014
Тривалість
115 хв.