Ефект колiбрi

Ефект колiбрi (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ефект колiбрi» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Эффект колибри / Hummingbird

Фільм "Ефект колібрі" вкотре розкриває тему протистояння безстрашного одинака організованим злочинцям. Спецназівець у відставці Джоуі Джонс (Джейсон Стейтем) тільки-но позбувся жахів війни у Афганістані. Для подальшого життя він обирає Лондон, знайомий йому з дитинства. Джоуі погоджується на пропозицію працювати на азіатську мафію, але навіть не здогадується чим для нього закінчиться подібна співпраця. Від рук бандитів гине його кохана Ізабель. Джонс обіцяє собі помститися за смерть самої дорогої людини та всупереч усьому дотримується слова.

Бойовик "Ефект колібрі" став режисерським дебютом Стівена Найта, більше відомого у голлівудських колах як сценарист ("Порок на експорт", "Дивовижна легкість"). Традиційно неперевершений у своєму амплуа виконавець головної ролі Джейсон Стейтем, який вже практично зрісся зі своїм образом безстрашного вольового хлопця з залізними кулаками. Здебільшого герої Стейтема когось рятують або захищають. Цього разу головним мотивом його дій буде помста. Однак, як говорить слоган "Помста не дає полегшення".

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер
В головних ролях
Джейсон Стейтем, Йен Пірі, Вікі МакКлюр, Бенедикт Вонг, Лі Ніколас Харріс, Сенем Теміз
Режисер
Стівен Найт
Сценарій
Стівен Найт
Прокат
З 13 червня 2013
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16 років