Час скажених псів

Час скажених псів (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Час скажених псів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Время псов / Hunters Prayer

У центрі сюжету – дівчина на ім'я Елла (Одея Раш). Всіх членів її сім'ї, яка володіє чималими статками, одного за іншим вбивають. Тепер вона – єдина спадкоємиця. Кілер, що прийшов її вбити (Сем Уортінгтон), замість того, щоб виконати своє завдання, береться допомагати дівчині. Тепер в небезпеці не тільки життя самої Елли, а і його власне. Протистояти самотужки тим, хто його найняв, не так вже й просто. Особливо з урахуванням суми грошей, яка стоїть на кону.

Фільм «Час скажених псів» спільного виробництва США, Великобританії, Італії та Німеччини знято на основі роману «Собачий спадок» письменника Кевіна Вінгала. Режисуру довірили Джонатану Мостоу («Ю-571», «Аварія», продюсер фільму «Гра»). Головну жіночу роль виконала актриса з Ізраїлю Одея Раш («Дивне життя Тімоті Гріна»). Зйомки картини почалися 12 серпня 2014 року в Великобританії і проходили в Швейцарії, Нью-Йорку, Німеччині, Іспанії та Угорщині.

imbd_logo Created with Sketch.
5.5/10
Рік
2017
Країна
США, Іспанія, Німеччина
Озвучений
українською мовою
Жанр
бойовик, трилер
В головних ролях
Одея Раш, Сем Уортінгтон, Мартін Компстон, Вероніка Ечегі, Емі Ландекер
Режисер
Джонатан Мостоу
Сценарій
Пол Лейден
Прокат
З 08 червня 2017, орієнтовно по 21 червня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 08 червня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16+