Я, Франкенштейн

Я, Франкенштейн (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Я, Франкенштейн» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Я, Франкенштейн / I, Frankenstein

Бойовик «Я, Франкенштейн» покаже в усій красі безжалісну війну між двома кланами безсмертних істот, результатом якої стане повне підкорення людства. На захист людей стає істота, створена в лабораторії з тіл різних людей – чудовисько Франкенштейна (Аарон Екхарт), яке в результаті генетичного збою спромоглось дожити до наших днів. Задача Франкенштейна ускладнюється тим, що за ним полює ціла армія демонів, що поставили собі за мету дізнатися секрет воскресіння мертвих.

Фільм «Я, Франкенштейн» - 65-ий з числа усіх картин, у яких головним чи другорядним персонажем є чудовисько Франкенштейна. До основи сюжету покладено роман Кевіна Гревьє. Він же став автором першого варіанту сценарію. Робота над фільмом почалась у 2010 році. Творці вирішили, що усі зйомки мають проводитись на території Австралії, а до виробництва долучиться місцева компанія Hopscotch Features. На головну роль було затверджено Аарона Екхарта, який народився в Каліфорнії, США, та довгий час жив разом з родиною в Австралії. Спершу прем’єру фільму було заплановано на 22 лютого 2013 року, проте пізніше її двічі переносили, а також повідомили, що фільм вийде у форматах 3D та ІМАХ.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США, Австралія
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі, бойовик, пригоди
В головних ролях
Аарон Екхарт, Івонн Страховскі, Білл Найи, Кейтлін Стейсі, Джай Кортні
Режисер
Стюарт Бітті
Сценарій
Стюарт Бітті, Кевін Гравьє, Мері Шеллі
Прокат
З 23 січня 2014 по 26 лютого 2014
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
14 років