I.T.

I.T. (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «I.T.» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

I.T.

Головний герой фільму – Майк Ріган (Пірс Броснан). Його компанія займається впровадженням технологій, пов'язаних зі штучним інтелектом. Та й все життя Майка є доказом того, наскільки зручно жити використовуючи новітні технології. ІТ-фахівець Ед Портер (Джеймс Фрешвілл) обслуговує «розумний дім» сім'ї Майка і, як уміє, проявляє симпатію до юної дочки Ріганів Ненсі (Стефані Скотт). Поведінка хлопця все більше викликає занепокоєння у Майка. Спроба голови сімейства зупинити нав'язливе втручання в їхнє життя призводить до того, що герой раз у раз потрапляє в пастки, розставлені Едом. Тепер він змушений грати в гру, в якій на кону стоїть його життя.

Кримінальний трилер «І.Т.» про небезпеку впровадження штучного інтелекту зняв ірландський режисер Джон Мур. Зйомки тривали впродовж місяця влітку 2015 року. Головні ролі дісталися зіркам першої величини Пірсу Броснану і Анні Фріл.

imbd_logo Created with Sketch.
5.4/10
Рік
2016
Країна
Франція, Ірландія
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, драма, кримінал, детектив
В головних ролях
Пірс Броснан, Стефані Скотт, Анна Фріл, Мікаел Нюквіст, Джеймс Фрешвілль, Клер-Хоуп Ешіті
Режисер
Джон Мур
Сценарій
Деніел Кей, Вільям Вішер мол.
Прокат
З 13 жовтня 2016, орієнтовно по 02 листопада 2016
Прем'єрний період до
16 жовтня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
17 жовтня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
93 хв.
Вікові обмеження
16+