Якщо я залишусь

Якщо я залишусь (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Якщо я залишусь» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Если я останусь / If I Stay

Головна героїня фільму «Якщо я залишусь» - 17-річна Міа Холл (Хлоя Грейс Морец). Увесь свій вільний час вона присвячує грі на віолончелі та хоче досягти в цьому успіху, обравши музику справою свого життя. Батьки, чиї музичні вподобання відрізняються від доньчиних, сумніваються у правильності її рішення. У розміреному житті дівчини з’являється рокер Адам Уайлд (Джеймі Блеклі). Бунтівний музикант закоханий у Мію та не збирається відступати не дивлячись ні на що. У дівчини була чудова можливість розмірковувати над подальшим життям не поспішаючи до одного страшного дня. Вся її родина гине у автокатастрофі, а їй, прикутій до апаратів, належить зробити вибір трохи серйозніший, ніж вибір між звучанням рок-музики та віолончелі.

Драма про життєвий вибір заснована на однойменному романі молодої американської письменниці Гейл Форман, написаному в 2009 році. Робота над фільмом розпочалася в грудні 2010, а безпосередньо до зйомок стали у жовтні 2013 у Ванкувері.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Хлоя Грейс Морец, Мірей Інос, Ліана Ліберато, Джеймі Блеклі, Лорен Лі Сміт
Режисер
Р.Дж. Катлер
Сценарій
Шона Кросс, Гейл Форман
Прокат
З 28 серпня 2014 по 17 вересня 2014
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
14 років