Гра в правду

Гра в правду (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гра в правду» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Игра в правду /

Головні герої "Ігри в правду" - колишні випускники фізтеху, а наразі чоловіки середніх років. Анатолій (Гоша Куценко) - викладач фізики, який чесно живе на одну зарплату. Марк (Дмитро Марьянов) - нахабний бізнесмен. Геннадій (Костянтин Юшкевич) - продавець автомобілів. Зібравшись на квартирі Толі, чоловіки і не підозрювали, який сюрприз він їм приготував. На порозі з'являється Майя Ковалевська - зірка їхнього курсу, у яку кожен з них був закоханий. Спілкування набуває неочікуваної гостроти, приймається рішення грати у правду. На будь-яке запитання відповідати тільки чесно - така домовленість. Герої засипають один одного пікантними та незручними питаннями, частина з яких повертає їх у студентські роки, а інша частина допоможе визначитися з майбутнім.

Комедія "Гра в правду" знята за однойменною п'єсою, головні ролі у якій виконують ті ж актори, що й у кіно. На театральній сцені "Незалежного театрального проекту" "Гра" успішно йде з 2007 року.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
російська
Жанр
комедія
В головних ролях
Ірина Апексимова, Костянтин Юшкевич, Дмитро Марьянов, Гоша Куценко
Режисер
Віктор Шаміров
Сценарій
Віктор Шаміров, Гоша Куценко, Дмитро Марьянов
Прокат
З 18 липня 2013
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16 років