Імаджинарiум

Імаджинарiум (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Імаджинарiум» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Воображариум / Imaginaerum

Імаджинаріум це саме те місце, в якому хотів би опинитися напевно кожен існуючий мрійник. Так ось проблемка, не всякого туди пустять ворота. А ось Томасу пощастило, вже дорослим, його запрошує в це чудове місце мовець сніговик. Коли ж Том бере участь у ризикованій справі, попутно ставши знову юним хлопчиком, він виявляється вплутався в ризиковану подорож, нагородою в якому буде життя його дочки Джем. Незважаючи на те, що всі бажання в цьому неймовірному світі можливі, за майбутнє Джем доведеться боротися відчайдушно і безстрашно. Підживлювати дивні світи Імаджинаріума буде музика групи Nightwish.

Вигравши у себе на батьківщині, у Фінляндії, кілька грантів на зйомки цього трохи гротескного фентезі, Стобе Харью зняв досить хороший фільм, що б той зміг себе окупити, при чому дуже навіть добре окупити. У створенні стрічки йому допомагали не тільки співвітчизники, а й Канада, надавши крім усього іншого своїх аніматорів. У якості саундтреку було вирішено взяти 7-ий альбом метал-групи Nightwish. Правда альбом цей був не просто скопійований, а можна сказати було взято ремікс версію, щоб музичний рядо добре лягав на відео. Історія створення самого фільму народилася з розповіді Туомас Холопайнен, клавішника Nightwish, який той написав для кліпу. Стобе, фінська кліпмейкер, запропонував розвинути цей невеликий сюжет в повноцінну повнометражну картину, зробивши не те, щоб великий кліп, а просто музичний фільм. Ідея музикантові сподобалася і робота закипіла. У фільмі використано велику кількість комп'ютерної графіки, а для створення відповідному духу сюжету атмосфери, художники та аніматори надихалися роботами Тіма Бертона, Сальвадора Далі і Ніла Геймана. Незважаючи на головного персонажа, у вигляді дитини, сам фільм аж ніяк не дитяча добра казка.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Канада, Фінляндія
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі, пригоди, мюзикл, драма
В головних ролях
Маріанн Фарлі, Куінн Лорд, Френсіс З. МакКарті, Ілка Віллі, Джоенна Нойєс, Кеянна Філдінг, Стефані Демерс, Рон Ліа, Хелен Робітейлл, Туомас Холопайнен
Режисер
Стобі Харью
Сценарій
Стобі Харью, Мікко Роталаті, Річард Джексон
Прокат
З 13 червня 2013
Тривалість
86 хв.
Вікові обмеження
16 років