Наосліп (16+)

Наосліп (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Наосліп» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Невидимка / In Darkness

Події розгортаються у Лондоні. Сліпа піаністка Софія (Наталі Дормер) живе сама та не потребує сторонньої допомоги. У одному будинку із нею живе Вероніка (Емілі Ратаковскі), донька впливового посадовця. Дівчата іноді спілкуються, стикаючись у коридорі. Вероніку вбивають, викинувши з вікна. Та жодного доказу насильницької смерті немає. Єдиним можливим свідком події може бути Софія. Для поліції вона надати докладних свідчень не може. Та попри сліпоту, вбивці вбачають в ній небезпечного свідка. Тепер, аби залишитися в живих, незрячій Софії доведеться на повну використовувати усі доступні їй відчуття.

Трилер «Наосліп» знято у копродукції Великобританії та США. Режисуру довірили ірландцю Ентоні Бірну. Виконавиця головної ролі Наталі Дормер («Гонка», «Ігри престолів») вперше у своїй кар’єрі долучилася до написання сценарію – його написали спільно Дормер і Бірн. Також акторка вперше стала співпродюсером фільму, у якому знімається.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер
В головних ролях
Наталі Дормер, Емілі Ратаковскі, Ед Скрейн, Джоелі Річардсон, Джеймс Космо
Режисер
Ентоні Бірн
Сценарій
Ентоні Бірн, Наталі Дормер
Прокат
З 28 червня 2018, орієнтовно по 04 липня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 28 червня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16+