Інкарнація

Інкарнація (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Інкарнація» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Incarnate

У центрі сюжету 11-річний хлопчик. Він нічим не відрізнявся від однолітків, поки в нього не вселився диявол. Безліч екзорцистів намагалися зцілити дитину, але всі були безсилі перед міццю нечисті, що їм оволоділа. Останній шанс на порятунок хлопчика – доктор Сет Ембер (Аарон Екхарт). Його не можна вважати класичним екзорцистом, в своїх методах він не вдається до жодних дій, пов'язаних з релігією. Доктор Ембер підключається до свідомості людини, якою заволоділи темні сили. Шляхом спілкування з незатьмареною свідомістю і вдається добитися очищення. Але чи вийде провернути цей трюк, якщо в тілі дитини зосереджена неймовірна сила.

Фільм жахів «Інкарнація» був готовий до виходу на екрани ще восени 2015 року. Про плани зняти фільм жахів про хлопчика, в якого вселився демон, було відомо ще в 2013 році. Тоді на головну роль був затверджений Аарон Екхарт («Темний лицар», «Кривавий четвер»). Продюсував фільм творець фільмів «Астрал», «Паранормальне явище» і «Судна ніч».

imbd_logo Created with Sketch.
5.3/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Керіс ван Хаутен, Девід Мазоуз, Аарон Екхарт, Метью Нейбл, Каталіна Сандіно Морено, Емджей Ентоні
Режисер
Бред Пейтон
Сценарій
Ронні Крістенсен
Прокат
З 01 грудня 2016, орієнтовно по 07 грудня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
01 грудня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
87 хв.
Вікові обмеження
16+