Початок (16+)

Початок (2010) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Початок» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Начало / Inception

Мережа кінотеатрів Планета Кіно пропонує своїм глядачам відвідати повторний показ найкращого фільму Крістофера Нолана «Початок», який вийшов в 2010 році.

Показ фільму "Початок" відбудеться у рамках ретроспективи фільмів Крістофера Нолана, приуроченої до виходу в широкий прокат стрічки «Дюнкерк».

Картина завоювала премії «Оскар» в чотирьох номінаціях – найкраща робота оператора, кращий звук, кращі візуальні ефекти, кращий монтаж звуку. Крім цього, Крісофер Нолан був номінований в категоріях краща режисура та кращий сценарій. Бюджет картини склав $160 млн., А сумарні касові збори в світі понад $825 млн. Ідею створення фільму Нолан виношував близько 10 років. Він повністю сам розробив і продумав світ, в якому живуть герої. Від можливості зняти свій новий проект в форматі 3D він відмовився, зіславшись на те, що це може відволікати глядача від сюжету. У фільмі зіграли зірки першої величини Леонардо ДіКапріо, Джозеф Гордон-Левітт, Том Харді і Маріон Котійяр.

Головний герой на ім'я Домінік Кобб (Леонардо ДіКапріо) фахівець в галузі охорони підсвідомості. Але головний його заробіток – промислове шпигунство. Він займається тим, що організовує суміщені сни з метою отримати важливі відомості.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2010
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, трилер, детектив
В головних ролях
Леонардо Ді Капріо, Кен Ватанабе, Джозеф Гордон-Левітт, Еллен Пейдж, Маріон Котіяр, Том Гарді
Режисер
Крістофер Нолан
Сценарій
Крістофер Нолан
Прокат
З 06 липня 2017 по 12 липня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 06 липня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
149 хв.
Вікові обмеження
16+