Земля привидів (18+)

Земля привидів (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Земля привидів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Случай в стране призраков / Incident in a Ghost Land

Будучи дітьми, сестри Бет (Крістал Рід) и Віра (Анастасія Філіпс) разом з мамою переїхали до старого будинку. Колись тут жила тітка їхньої матері, та вона померла, а будинок лишила їм у спадок. Невдовзі трапилась трагедія – до них увірвалися нападники та жорстоко вбили матір на очах в дівчаток. Пройшли роки. Бет стала відомою письменницею та пише у жанрі жахів. Натомість Віра так і не пережила події тієї страшної ночі – вона досі бореться з параноїдальними думками. Сестри збираються разом у старому будинку, аби разом побороти свій страх. Та цьому не судилося статися. Адже у будинку починають коїтись страшні речі, ще жахливіші за те, що їм довелося пережити у дитинстві.

Фільм жахів «Земля привидів» про двох сестер, на очах яких у дитинстві вбили матір, це результат спільної роботи канадських і французьких кінематографістів. Режисером та сценаристом стрічки є Паскаль Ложьє. Фільм виборов три нагороди на 25-му міжнародному кінофестивалі фантастичних фільмів «Gérardmer».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Канада, Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, трилер, привиди
В головних ролях
Крістал Рід, Тейлор Гіксон, Емілія Джонс, Роб Арчер, Анастасія Філіпс, Мілен Фармер
Режисер
Паскаль Ложьє
Сценарій
Паскаль Ложьє
Прокат
З 15 березня 2018, орієнтовно по 21 березня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 15 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
18+