Інфоголік

Дивіться фільм Інфоголік (Инфоголик) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Інфоголік 2017 року.
Инфоголик / Інфоголік

Є люди, які завжди в курсі свіжих новин. Максим (Євген Янович) саме з таких. Можна припустити, що завдяки цьому він цікавий співрозмовник, але ні. Довгоочікуване просування по кар'єрних сходах все ніяк не настає. Кохана дружина (Олена Борозенець) давно звикла до того, що чоловік охочіше переглядає стрічки новин нескінченних інтернет-сайтів, ніж спілкується з нею. Кращий друг Сєня (Олег Маслюк) втомився повторювати, наскільки марно Макс витрачає свій час. Всі в один голос твердять – перестань читати всі новини, адже нічого в твоєму житті від цього не залежить. Але якось вранці життя різко змінилося. Все, про що герой вичитав у новинах, обов'язково відбувається і в його житті.

Молодіжна комедія «Інфоголік» створена компанією Idea Production спільно зі студією «Мамахохотала», яка працювала над сценарієм. Творці фільму обіцяють, що після перегляду вам захочеться відлипнути нарешті від своїх телефонів.

Рік
2017
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
комедія
В головних ролях
Євген Янович, Олег Маслюк, Олена Борозенець, Павло Зібров, Сергій Калантай, Олексій Нагрудний, Анастасія Касілова
Режисер
Валентин Шпаков, Владислав Климчук
Сценарій
Євген Янович, Бекір Мамедієв, Євген Бугров
Прокат
З 02 березня 2017, орієнтовно по 22 березня 2017
Прем'єрний період до
08 березня 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
09 березня 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
12+