Marvels Inhumans

Дивіться фільм Marvels Inhumans у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Marvels Inhumans.
Marvels Inhumans

Король Чорний Грім (Енсон Маунт) має настільки сильний голос, що навіть його шепіт може стирати з лиця Землі цілі міста. Саме тому він завжди зберігає мовчання. Медуза (Серінда Свон), його дружина, може телекінетично управляти своїм надміцним волоссям. Королівська родина змушена жити у вигнанні, постійно відстоюючи своє право на життя.

Проект «Marvel’s Inhumans» реалізується спільно компаніями IMAX, Marvel Television і ABC Studios. Герої коміксів, які незабаром з'являться на великому екрані, вперше були представлені шанувальникам Всесвіту Marvel в 1965 році. У 1975 їм почали присвячувати окремі томи. Це революційно новий багатообіцяючий формат. Історія про нелюдів з коміксів Marvel буде показана у вигляді серіалу. Перші дві серії зняті повністю на камери IMAX і будуть показані в кінотеатрах, що підтримують цей формат, одночасно по всьому світу. Спочатку планувалася випустити окремий фільм про героїв, але в 2016 році студія заявила про бажання зняти саме серіал. Передбачається, що він буде включати 8 серій.

Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик
В головних ролях
Енсон Маунт, Іван Реон, Серінда Свон, Кен Люн, Соня Балморес
Режисер
Роель Рейн
Сценарій
Скотт Бак, Джек Кірбі, Стен Лі
Прокат
З 31 серпня 2017
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
-