Надлюди (12+)

Надлюди (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Надлюди» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Сверхлюди / Inhumans

Король Чорний Грім (Енсон Маунт) має настільки сильний голос, що навіть його шепіт може стирати з лиця Землі цілі міста. Саме тому він завжди зберігає мовчання. Медуза (Серінда Свон), його дружина, може телекінетично управляти своїм надміцним волоссям. Королівська родина змушена жити у вигнанні, постійно відстоюючи своє право на життя.

Проект «Надлюди» реалізується спільно компаніями IMAX, Marvel Television і ABC Studios. Герої коміксів, які незабаром з'являться на великому екрані, вперше були представлені шанувальникам Всесвіту Marvel в 1965 році. У 1975 їм почали присвячувати окремі томи. Це революційно новий багатообіцяючий формат. Історія про нелюдів з коміксів Marvel буде показана у вигляді серіалу. Перші дві серії зняті повністю на камери IMAX і будуть показані в кінотеатрах, що підтримують цей формат, одночасно по всьому світу. Спочатку планувалася випустити окремий фільм про героїв, але в 2016 році студія заявила про бажання зняти саме серіал. Передбачається, що він буде включати 8 серій.

imbd_logo Created with Sketch.
5.1/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик
В головних ролях
Енсон Маунт, Іван Реон, Серінда Свон, Кен Люн, Соня Балморес
Режисер
Роель Рейн
Сценарій
Скотт Бак, Джек Кірбі, Стен Лі
Прокат
З 31 серпня 2017 по 13 вересня 2017
Прем'єрний період
До 06 вересня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 07 вересня 2017
Тривалість
76 хв.
Вікові обмеження
12+