Астрал: Глава 2

Астрал: Глава 2 (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Астрал: Глава 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Астрал: Глава 2 / Insidious: Chapter 2

Події фільму «Астрал: Глава 2» розгортаються у будинку, куди переїхало подружжя Джоша (Патрік Уілсон) та Рене (Роуз Бірн) після подій, щ відбувалися у першій частині. У будинку, який належить матері Джоша, родину продовжують переслідувати неприємності. Їх син Далтон (Тай Сімпкінс) після своїх страшних пригод повністю прийшов у норму, тільки ось батько став поводити себе дещо дивно. І першим помітив це саме Далтон, який побував у астральному світі. З’ясовується, що тілом Джоша заволодів дух маніяка-вбивці Паркера. Від самого дитинства злочинець зростав під впливом деспотичної матері, яка не дала йому спокій і після своєї смерті. Тепер злісна бабця обрала собі новий об’єкт для маніпуляцій – голову сімейства Ламберт.

Фільм «Астрал: Глава 2» – чергове дітище талановитого австралійського кінорежисера Джеймса Вана. Всесвітня слава прийшла до Вана у 27 років після створення легендарного фільму жахів «Пила». Починаючи зі свого першого фільму, Ван працює у парі зі сценаристом Лі Уоннеллом. Уоннелл не обмежує себе написанням сценаріїв та грає другорядні ролі у більшості своїх стрічок. Також він з’являється в епізодах багатьох голлівудських картин. Передбачається, що після виходу на екрани другої частини франшизи, творці почнуть роботу над третьою.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Патрік Уілсон, Роуз Бірн, Барбара Херши, Стів Култер, Тай Сімпкінс, Лі Уоннелл
Режисер
Джеймс Ван
Сценарій
Лі Уоннелл, Джеймс Ван
Прокат
З 14 листопада 2013
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
18 років