Астрал: Останній ключ (16+)

Астрал: Останній ключ (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Астрал: Останній ключ» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Астрал: Последний ключ / Insidious: The Last Key

Сюжет нової стрічки розгортається довкола Еліс Рейнер (Лін Шей), екстрасенса-медіума, що намагається вести боротьбу із демонами Астралу. Події розгортаються в продовження показаної в попередньому фільмі історії. Еліс намагається розібратися у надзвичайних явищах, що відбуваються у будинку в Нью-Мексико, та від яких потерпає родина, яка там мешкає.

Новий фільм жахів «Астрал: Останній ключ» є продовженням популярної франшизи. Перший фільм серії вийшов на екрани у 2010 році. При скромному бюджеті в $1,5 млн. він зміг зібрати в прокаті майже $100 млн. Режисером першої та другої картини, яка була знята у 2013 році став Джеймс Ван, для третьої частини він писав сценарій, а режисуру довірили Лі Воннелу. Дана стрічка, що є четвертою, зрежисована Адамом Робітелом. Де друга його режисерська робота на великому екрані після фільму жахів «Демони Дебори Логан». Зйомки проходили у серпні 2016 року і тривали місяць.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2018
Країна
Канада, США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, трилер, містика, надприродні події
В головних ролях
Хав'єр Боте, Джош Стюарт, Лін Шей, Спенсер Лок
Режисер
Адам Робітел
Сценарій
Лі Уоннелл
Прокат
З 18 січня 2018 орієнтовно, по 14 лютого 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 18 січня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
103 хв.
Вікові обмеження
16+