Дивергент, глава 2: Інсургент

Дивергент, глава 2: Інсургент (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дивергент, глава 2: Інсургент» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дивергент, глава 2: Инсургент / Insurgent

Дії другої частини трилогії також розгортаються в Чикаго. Після подій, показаних у першій картині, Беатріс Пріор (Шейлін Вудлі) стала ще сильнішою й рішучішою. Подолавши багато випробувань, дівчина не збирається зупинятися на півдорозі, вона як і раніше має намір змінити існуючий устрій життя в світі. Саме від Беатріс залежить, якою ціною світ здобуде новий порядок.

Фантастичний бойовик «Дивергент, глава 2: Інсургент» – це продовження фільму «Дивергент», що вийшов у березні 2014 року. Екранізацією другої книги 26-річної письменниці Вероніки Рот зайнявся режисер Роберт Швентке, відомий за фільмами «РЕД», «Дружина мандрівника в часі», «Примарний патруль». Передбачається, що третя книга трилогії «Аллігент» буде розбита на дві частини, першу з яких знімати буде також Швентке. Режисер заключної картини трилогії поки не затверджений. Прем'єри сиквелів намічені на березень 2016 і березні 2017.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
фантастика, бойовик, мелодрама, пригоди
В головних ролях
Шейлін Вудлі, Джай Кортні, Тео Джеймс, Зої Кравіц, Майлз Теллер, Енсела Елгорт
Режисер
Роберт Швентке
Сценарій
Брайан Даффілд, Аківа Голдсман, Вероніка Рот
Прокат
З 19 березня 2015 по 08 квітня 2015
Тривалість
119 хв.
Вікові обмеження
16 років