Інтимні місця

Інтимні місця (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Інтимні місця» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Интимные места /

"Інтимні місця" - це саме те, про що постійно думають герої фільму. Картина складається з невеличких, яскравих новел. Герої, такі різні та, на перший погляд, зрозумілі, відчувають потребу поводити себе зовсім не так, як диктує їм суспільство. Фотохудожник Іван (Юрій Колокольніков) у своїх світлинах любить передавати красу геніталій, а ліжко ділить то з дружиною, то з покоївкою. Пишнотіла Людмила Петрівна (Юлія Ауг) у силу службових обов'язків затято бореться з непристойністю та порнографією, хоча сама відчуває в цьому гостру потребу. Хтось боїться зізнатися собі у гомосексуальних нахилах, хтось не наважується на подружню зраду. Фільм увібрав у себе всі можливі ситуації, в яких може опинитися людина, керована плотським бажанням.

Фільм "Інтимні місця" - перша спільна робота режисерів Наталі Меркулової та Олексія Чупова. Як зізналася пара, вони хотіли зняти чесне та відверте кіно про те, що знають не з чуток. На фестивалі "Кінотавр" картина отримала приз за кращий дебют, а виконавиця ролі чиновниці Юлія Ауг - за кращу жіночу роль. На церемонії закриття фестивалю Чупов освідчився Меркуловій, перетворивши творчий дует на майбутнє подружжя.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
російська
Жанр
драма, мелодрама
В головних ролях
Юрій Колокольніков, Олеся Судзіловська, Юлія Ауг, Нікіта Тарасов, Ксенія Каталимова, Олескій Чупов
Режисер
Наталія Меркулова, Олексій Чупов
Сценарій
Наталія Меркулова, Олексій Чупов
Прокат
З 12 вересня 2013
Тривалість
78 хв.
Вікові обмеження
18 років