Шторму назустріч

Шторму назустріч (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шторму назустріч» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Навстречу шторму / Into the Storm

Картина «Шторму назустріч» змальовує події одного дня, впродовж якого містечко Сільверстоун було стерте з лиця землі численними смерчами. Торнадо не рідкість для деяких штатів США, однак небачений розгул стихії застав зненацька усіх жителів. Якщо вірити метеорологам, то це – лише початок. У той час, коли вцілілі шукають порятунку від все нових і нових вихорів, найбільш відважні та безстрашні прагнуть потрапити в епіцентр шторму.

Таке явище як торнадо відоме людству давно, однак наука вивчає його порівняно недовго. Хоч і відомі основні причини виникнення смерчів, достовірно передбачити час та місце їх появи досі не вдається. Саме тому багато дослідників замість того, щоб ховатися, намагаються наблизитися до смертоносного вихора. Ідея зняти фільм про це народилася восени 2011. Спершу фільм мав назву «Чорне небо». Чималу увагу приділили спец ефектам, аби максимально достовірно відтворити на екрані руйнівну силу стихії.

imbd_logo Created with Sketch.
5.8/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер
В головних ролях
Сара Уейн Келліс, Річард Армітедж, Джеремі Самптер, Нейтан Кресс, Лондон Еліз Мур, Метт Уолш
Режисер
Стівен Куейл
Сценарій
Джон С’ютнем
Прокат
З 07 серпня 2014 по 27 серпня 2014
Тривалість
89 хв.
Вікові обмеження
14 років